movies

Hairspray wall

19. června 2009 v 19:49 | Tynu_li
jeden wall k filmu Hairspray
on je vlastně úplně obyčejnej.. ale mně se hrozně moc líbí :)

Další fotky z premiery "17 Again"

18. dubna 2009 v 17:03 | Tynu_li
Jak už jsem psala, Am byla na premiéřa filmy 17 Again..

Dohromady je 98 fotek! .. což je vážně dost :) .. všechny sem ale dávat nebudu.. to po mně nechtějte :D :D .. takže jestli chcete víc, klikněte sem a pokochejte se, protože Amandě to hrozně moc slušelo :)

Vám sem dám jen 10.. snad to na ukázku postačí.. xD

Ztroskotaná láska.. info

29. března 2009 v 11:57 | Tynu_li
Oficiální info:
Rock and rollová hvězda Jason (Chris Carmack) přijíždí do prázdninového letoviska, kde Jenny (Amanda Bynes) pracuje na letní brigádě. Při plavbě výletní lodí přepadne Jason přes palubu, Jenny ho zachrání a společně se na člunu doplaví na "opuštěný ostrov". Pravdu, že jsou vlastně jen co by kamenem dohodil od jejich letoviska, se zamilovaná dívka snaží utajit, aby mohla být se svým idolem o samotě.. (více v celém článku)

Am v ABC pilot

24. března 2009 v 17:42 | Tynu_li
Po práci na celovečerních filmech, na kterých pracovala v poslední době, jako Hairspray a Living Proof se Amanda Bynes vrací do televizního seriálu, konkrétně do nové role v ABC pilot Canned, jak uvádí Hollywood Reporter.

Seriál je z naší doby.. je to projekt o skupině přátel, kteří se snaží být ve firmě lepší. Am bude hrát jednu z ústředních postav, Sarabeth, která je známá jako "Středozápadní dívka, která klidně stráví noc v kanceláři, aby dkončila svou práci".


lidi- to byl můj první krkolomnej překlad.. xD vím, že to nedává moc smysl.. ale snad jste aspoň něco pochopili.. :D to se časem zlepší, slibuju.. xD

Co ta holka chce? .. info

19. března 2009 v 18:12 | Tynu_li
Oficiální info:
V životě Daphne Reynoldsové (Amanda Bynes) je téměř všechno, co si mladá dívka může přát. Má skvělý životní styl, báječný vztah se svojí matkou a zářivě slibnou budoucnost. Jedinou slabou stránkou je absence otce, kterého nikdy nepoznala. Ale protože Daphne není jen snílek, rozhodne se otce najít. Koupí si letenku do Londýna a tam zjistí, že on je vysoce postavený politik, lord Henry Dashwood (Colin Firth), který před 17 lety prožil s její matkou bouřlivou romanci. Kromě lorda Henryho však v jeho rodině nikdo další nesdílí nadšení z náhlého příjezdu jeho nemanželské dcery. Věci se ještě víc zkomplikují, když se Daphne zamiluje do mladého hudebníka Iana a najednou se musí rozhodnout mezi dvěma světy. Buďto bude hodnou lordovou dceruškou a nebo nechá zvítězit lásku a stane se sama sebou.. (více v celém článku)
 
 

Reklama